Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор підтримує антикорупційні ініціативи Президента, зокрема, в дорожній галузі

Укравтодор підтримує антикорупційні ініціативи Президента, зокрема, в дорожній галузі

Державне агентство автомобільних доріг України підтримує політику чинного Президента щодо подальшого розвитку доріг та антикорупційні ініціативи у дорожній сфері.

Зважаючи на обсяги тих змін, які відбулися протягом останніх трьох років, дорожня галузь є однією із найуспішніших, за висновками як українців, так і західних партнерів.

2017 року, відповідно до дослідження Центру Разумкова, українці визнали ремонт доріг головним позитивним результатом року - майже 45% опитаних.

У 2018 році, за результатами досліджень GFK - найбільшого інституту з ринкових досліджень в Німеччині (четвертого у світі з питань досліджень ринків), дорожня галузь стала лідером в рейтингу підтримки реформ, які втілюються в Україні.

Нагадаємо, за цей час повністю змінено систему управління галуззю – успішно імплементовано фундаментальні реформи – Дорожній фонд та децентралізацію.

Укравтодор розробив і ефективно реалізує Програму розвитку автомобільних доріг до 2022 року. Наразі готуємо Програму розвитку до 2024 року.

Ми запровадили європейський підхід до розвитку мережі. Зокрема, новий проект GO Highway забезпечує інтеграцію української мережі доріг до європейської TЕN-T мережі, що сприяє розвитку транспортної системи країни, міжнародного транзиту, міжнародних зв'язків, розвитку економіки.

Ми вже поєднали Львів – Тернопіль – Хмельницький, Київ – Житомир – Рівне – Львів – Ужгород, Львів – Івано-Франківськ – Чернівці, Запоріжжя – Дніпро, Рівне – Тернопіль, Луцьк – Львів.

В роботі – такі маршрути, як Київ – Одеса, Київ – Полтава – Харків, Київ – Черкаси, Запоріжжя – Маріуполь, Хмельницький – Вінниця, Кропивницький – Миколаїв, Харків – Слов’янськ – Краматорськ, Суми – Полтава, Житомир – Хмельницький – Чернівці, Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв, Херсон – Миколаїв, Полтава – Кременчук – Кропивницький, Харків – Лисичанськ – Сєвєродонецьк, Рівне – Луцьк, Мукачево – Хуст – Івано-Франківськ.

Зі свого боку, керівництво Укравтодору відкрито та прозоро протягом трьох років комунікує із громадянами у питаннях запобігання корупції.

Ми вчергове закликаємо надавати інформацію та факти про можливі прояви корупції у дорожній сфері до Національного антикорупційного бюро, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції.