УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Стартував ремонт покриття проїзної частини Інгульського мосту Миколаєві

Стартував ремонт покриття проїзної частини Інгульського мосту Миколаєві

У місті Миколаєві розпочато ремонт покриття проїзної частини Інгульського мосту на дорозі М-14 в рамках дрібного ремонту. Міст знаходиться на балансі Миколаївської міської ради, дорожнє покриття проїзної частини мосту – на балансі Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Наразі ремонтні роботи ведуться по одній полосі проїзду (без перекриття руху).

Передбачено виконати такі роботи:

  • очищення існуючого зруйнованого асфальтобетонного покриття мостової конструкції;
  • влаштування сучасної гідро ізолюючої мембрани;
  •  влаштування дрібнозернистої асфальтобетонної суміші з використанням модифікованої добавки.

«В Миколаєві є ще Варварівський міст, щодо якого ми почали процедуру передачі на баланс Укравтодору ще на початку цього року. На жаль, бюрократичні процедури уповільнюють наші плани щодо ремонту та цей об’єкт, безумовно, є у пріоритеті Національної програми відновлення мостів, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським» – коментує Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

Міст через р. Інгул знаходиться в експлуатації з 1980 року. Інтенсивність руху – 20 тисяч транспортних одиниць на добу.

«Через різке збільшення інтенсивності дорожнього руху, порушення міжремонтних термінів, рух перевантаженого великовагового транспорту дорогами області відбувається швидке руйнування доріг і мостів.

Окрім того, слід враховувати, що 90% всіх місцевих автодоріг області, в тому числі територіальних, будувалися у 70-80 роках минулого століття і вони спроектовані під максимальне навантаження 6 тонн на вісь. Ремонт проїзної частини Інгульского мосту – один із наших пріоритетів» – пояснює очільник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий.

В рамках Національної програми відновлення мостів на 2020-2025 роки планується відремонтувати та побудувати 1385 мостів та шляхопроводів на дорогах загального користування.