УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » М-15 Одеса – Рені: спростування інформації щодо перекриття дороги

М-15 Одеса – Рені: спростування інформації щодо перекриття дороги

Cьогодні у ЗМІ з’явилась інформація про перекриття автомобільної дороги М-15 Одеса — Рені (на м.Бухарест) через паводок.

Укравтодор повідомляє, в Одеській області всі дороги державного значення в проїзному стані, жодних перекриттів не було, в тому числі і дороги М-15. 

У зв’язку з пропуском дощового паводку на р. Дністер та Дністровському водосховищі можливе підвищення рівня води до небезпечних відміток, що призведе до підтоплення дороги М-15 між селом Маяки та понтонним мостом через річку Турунчук в районі села Троїцьке. 

Наразі ситуація на дорозі М-15 Одеса — Рені контрольована. Для моніторингу ситуації на дорозі  облаштовано пост Національної поліції з представниками ДСНС в Одеській області та Служби автомобільних доріг. 

Службою вживаються заходи щодо забезпечення безперебійної роботи водовідвідних систем та належного водовідведення дощових вод з проїзної частини дороги та узбіч. 

Якщо ж рівень води сягне критичних відміток Службою буде прийнято рішення щодо перекриття небезпечних ділянок на автомобільній дорозі М-15 Одеса — Рені(на Бухарест) - км 48 - км 54.

Нагадаємо, що згідно з повідомленням Гідрометцентру Чорного та Азовського морів, небезпечна ситуація може виникнути внаслідок інтенсивних опадів 22- 23 червня на території Карпатського регіону.