Служба автомобільних доріг
в Одеській області

безпека руху

 • 26.12.2017
  Продовжується впровадження системи «Traffic calming measures» в Одеській області

  Продовжується впровадження системи «Traffic calming measures» в Одеській області

  На автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені ( на Бухарест) на минулому тижні проводилися роботи по облаштуванню двох гальмівних «острівців безпеки» на в’їздах в населені пункти м.Татарбунари (км 144+000) та с.Орловка (км 269+900).

 • 21.12.2017

  Увага! Знімаються обмеження на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса

  Увага! З 7.00 год. 21 грудня знімаються  обмеження та відновлюється рух багатоосних вантажних автотранспортних засобів на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса, км 273+210 - км 464+122 (у напрямку Київської області).

 • 23.11.2017
  Підсумки Тижня безпеки дорожнього руху в Одеській області

  Підсумки Тижня безпеки дорожнього руху в Одеській області

  Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Одеській області було здійснено перевірку доріг в межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху. Загальна кількість перевірених навчальних закладів склала - 37, із них виявлено та усунуто недоліки на 27 об’єктах. Були приведені до належного санітарного стану зупинки громадського транспорту, автопавільйони та елементи санітарного облаштування в кількості 26 шт. На 41 залізничному переїзді забезпечено нормативну видимість. На 7 підходах до переїздів відновлено дорожню розмітку. В кількості 45 шт. встановлено чи замінено дорожні знаки. 17 наземних пішохідних переходів з покращеною видимістю (освітлення зони переходу, світлофорне регулювання, червоно-біла дорожня розмітка) Впроваджено систему «Traffic calming measures» на автодорозі М 15 Одеса-Рені, км 38+800, що змушує водія зменшити швидкість на в'їзд до населеного пункту.
  Також підрядними організаціями Служби автомобільних доріг в Одеській області були проведені інші заходи з безпеки дорожнього руху: Ямковий ремонт - 7176 м², прибирання сміття – 175000 м², покос трави та вирубка порослі – 61000 м² , профілювання та укріплення узбіч – 131 км, очищення водовідвідних лотків – 650 м/п та відновлення профілю покриття – 3,6 км.

 • 14.11.2017
  На замовлення Служби автомобільних доріг в Одеській області впроваджується система «Traffic calming measures» на автодорозі М 15 Одеса-Рені

  На замовлення Служби автомобільних доріг в Одеській області впроваджується система «Traffic calming measures» на автодорозі М 15 Одеса-Рені

  На замовлення Служби автомобільних доріг в Одеській області підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой» впроваджує систему «Traffic calming measures» на автодорозі М 15 Одеса-Рені, км 38+800. Такий "острівець безпеки" змусить водія зменшити швидкість на в'їзд до населеного пункту Маяки та дозволить зменшити кількість ДТП, які виникають через порушення швидкісного режиму. Службою автомобільних доріг в Одеській області планується збудувати ще 3 "острівця" безпеки на автомобільній дорозі М 15 Одеса-Рені (на Бухарест)
  Завдяки ініціативі начальника Служби автомобільних доріг Олег Варивода перша в Одеській області інженерна конструкція «Traffic calming measures» розпочала своє впровадження. В Європі такі інженерні рішення - це норма.

 • 14.11.2017
  З 13 по 19 листопада в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху

  З 13 по 19 листопада в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху

  З 13 по 19 листопада проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Міністерства інфраструктури виступило ініціатором проведення в Україні щорічного тижня з безпеки дорожнього руху, який в цьому році проходить в період з 13 по 19 листопада.
  Службою автомобільних доріг в Одеській області заплановано ряд заходів та проведення перевірок доріг в межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху. Також буде перевірено санітарний стан зупинок та наявність попереджувальних знаків на ділянках з підвищеною аварійністю та на місцях концентрації ДТП.
  В разі виявлення фактів порушень, які заважають безпеці учасників дорожнього руху (відсутності дорожніх знаків, пошкодження бар’єрного огородження, погана видимість дорожньої розмітки та смуг пішохідних переходів) Службою автомобільних доріг будуть вжиті заходи по ліквідації таких недоліків.
  Служба автомобільних доріг в Одеській області звертається до водіїв з проханням завжди бути пильними та максимально уважними на дорогах. Завжди дотримуйтесь правил дорожнього руху та звертайте увагу на попереджувальні знаки! 

 • 10.08.2017

  Інформація про обмеження руху та ремонтні роботи на ділянках автомобільних доріг загального користування в Одеській області станом на 10 серпня 2017 р.

 • 29.06.2017
  Увага! Служба автомобільних доріг в Одеській області нагадує, що з 1 червня 2017 року введено обмеження руху великовагових транспортних засобів дорогами загального користування при високих температурах повітря! 

  Увага! Служба автомобільних доріг в Одеській області нагадує, що з 1 червня 2017 року введено обмеження руху великовагових транспортних засобів дорогами загального користування при високих температурах повітря! 

  Увага! Служба автомобільних доріг в Одеській області нагадує, що з 1 червня 2017 року введено обмеження руху великовагових транспортних засобів дорогами загального користування при високих температурах повітря, вище +28С! 
  З метою збереження автомобільних доріг загального користування від передчасних руйнувань у період тривалої спекотної погоди, керуючись вимогами Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», Службою автомобільних доріг в Одеській області за погодження з Управлінням превентивної діяльності Головного Управління національної поліції в Одеській області, введено обмеження на визначених ділянках доріг руху великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш 7 тон, при температурі більше + 28 0С.
  Звертаємось до водіїв великовагових транспортних засобів, не нехтуйте вимогами Правил дорожнього руху та запровадженими обмеженнями у русі, адже ваші дії призводять до суттєвих руйнувань дорожнього покриття!

 • 11.05.2017
  "Укравтодор" готує програму безпеки дорожнього руху

  "Укравтодор" готує програму безпеки дорожнього руху

  "Укравтодор" готує програму безпеки дорожнього руху. В Україні за останні 3 роки і три місяці в дорожньо-транспортних пригодах загинули 12,4 тис. осіб, травмовано понад 100 000. 
  Програму безпеки дорожнього руху, яку розробляє Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») найближчим часом буде представлено на засіданні уряду, написав у Facebook прем'єр-міністр України Володимир Гройсман:«Хочу також поінформувати, що перед керівництвом «Укравтодору» я поставив завдання розробити програму безпеки дорожнього руху, зокрема спираючись і на польський досвід - така програма вже розробляється і найближчим часом буде представлена на засіданні уряду», - пише Гройсман. Він також повідомив, що за останні 3 роки і три місяці в дорожньо-транспортних пригодах загинули 12,4 тис. осіб, травмовано понад 100 000. «З цим не можна миритися!», - наголосив прем'єр. Як повідомляв УНІАН, Мінінфраструктури планує, починаючи з 2018 року, щорічно спрямовувати на підвищення безпеки на дорогах 5%, або понад 1 млрд грн, від коштів, зібраних у дорожньому фонді, який почне працювати з 2018 року. Раніше Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») повідомило про плани з 2017 року розпочати будівництво безпечних наземних пішохідних переходів для скорочення смертності на дорогах. За даними голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослава Дубневича, за 25 років незалежності України на дорогах загинуло близько 160 тисяч людей, понад 5 млн людей були травмовані. Щорічно на дорогах гине близько 5 тис. осіб. За даними експертів Світового банку, травми і смерть на автошляхах в Україні призводять до щорічних збитків у розмірі 5 млрд дол.

 • 20.04.2017

  Увага! Служба автомобільних доріг в Одеській області повідомляє:

 • 6.04.2017

  Інформація про обмеження руху та ремонтні роботи на ділянках автомобільних доріг загального користування в Одеській області станом на 6 квітня 2017 р.