Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Зустріч в Службі автомобільних доріг в Одеській області

Зустріч в Службі автомобільних доріг в Одеській області

08 квітня 2016 року в Службі автомобільних доріг в Одеській області відбулась розширена зустріч, за участі керівництва Служби, глав районних державних адміністрацій, Громадської Ради, представників підрядних організацій: ДП «Одеський облавтодор», ТОВ «Березівкаагрошляхбуд», ТОВ «Тирас», ТОВ «Євродор». Головна мета зустрічі, обговорення проблемних питань, які виникають в процесі реалізації меморандуму, підписаного 24 лютого 2016 року, суть якого полягала в плідній співпраці між Службою автомобільних доріг в Одеській області, та районними державними адміністраціями.

Присутні мали змогу в процесі дискусії запитати інформацію фінансового, технічного, та загального характеру, і отримати вичерпні відповіді в межах компетенції керівництва Служби.

Велику увагу приділили питанню розподілу бюджетних коштів. Нагадаємо, що 14 березня 2016 року, Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні затвердив розпорядження «Про розподіл видатків державного бюджету, передбачених за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування». Також обговорювався механізм залучення додаткових коштів, шляхом софінансування.

Дуже часто до нас звертаються не байдужі громадяни, яких цікавить, які заходи уповноважена проводити Служба, для попередження руйнування дорожнього покриття великовантажним транспортом, і чи є в розпорядженні одеського автодору мобільні вагові? На сьгоднішній зустрічі це питання також мало місце бути. Керівництво Служби автомобільних доріг в Одеській області, неодноразово заявиляло про необхідність контролю і перевірок норм ваги великовантажного транспорту. На сьогоднішній день, на балансі філії "Одеська ДЕУ" ДП "Одеський облавтодор" знаходиться три пересувних пункту габаритно-вагового контролю та два стаціонарних на а / д М-05 "Київ-Одеса". Габаритно-ваговий контроль здійснює ДП "Одеський облавтодор", транспортна міліція і ДАІ в Одеській області. У зв'язку з тим, що на даний момент розпочато процес реорганізації транспортної міліції і ДАІ в Одеській області, відсутній узгоджений графік проведення ГВК. Глави РДА виявили бажання допомогти керівництву Служби у цьому питання, і посприяти якомога швидшому її вирішенню.

Підсумкової частиною зустрічі стала домовленість про допомогу, підтримку і співпрацю, в рішенні проблем, на всіх етапах, для досягнення спільного позитивного результата.