Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Зустріч Прем'єр Міністра України Володимира Гройсмана з представниками найбільших підрядних організацій

Зустріч Прем'єр Міністра України Володимира Гройсмана з представниками найбільших підрядних організацій

1 листопада 2016 року відбулась зустріч Прем'єр Міністра України Володимира Гройсмана з представниками найбільших підрядних організацій, які виконують дорожньо-будівельні роботи.

"Відновлення доріг та дорожнього господарства в Україні залишається одним з основних пріоритетів для нашого Уряду. Ми уже цього року добились суттєвого збільшення обсягів робіт у цій сфері і закладаємо значні кошти і на наступний рік. Що важливо? Щоб кожна гривня, яка спрямовується на дороги, реально йшла на дороги, а не на відкати чи хабарі. Саме тому я зібрав дорожників і попросив відверто говорити про випадки, якщо хтось займається вимаганнями.

Ми також проговорили, як добитись того, щоб наступного року роботи на дорогах розпочались не в серпні, як це звично буває через різного роду бюрократичні зволікання, а вже навесні. Ми проговорили, як розширювати участь вітчизняних підрядників на усіх етапах виконання робіт.

Я наголосив на тому, що вимагаю від дорожників тільки чесної і якісної роботи – у такому випадку вони можуть завжди розраховувати на мою підтримку. Сьогодні є воля уряду зрушити питання з українськими дорогами, сьогодні в Укравтодор прийшло нове професійне керівництво, є готовність міжнародних організацій нас підтримувати. Тому я вірю в те, що наступного року результати будуть ще більш відчутними, ніж цьогоріч.", зазначив Прем'єр Міністр.