Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Завершився основний обсяг робіт з поточного середнього ремонту на а/д М-15 Одеса-Рені, км 52-83

Завершився основний обсяг робіт з поточного середнього ремонту на а/д М-15 Одеса-Рені, км 52-83

Сьогодні завершився основний обсяг робіт з поточного середнього ремонту  автомобільної дороги М-15 Одеса-Рені  на ділянці від с. Паланки, Республіка Молдова (км 52+973) до с. Монаші, Білгород-Дністровський район (км 83+000) 

Голова ОДА Максим Степанов та Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода особисто перевірили хід завершення ремонтних робіт.

«Ще два місяці тому дорога від мосту біля Паланки до села Монаші була розбита вщент. Я пообіцяв, що ми відремонтуємо її на початку вересня. Свої обіцянки я виконую» - наголосив Очільник ОДА Максим Степанов.

В свою чергу Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області підкреслив: «Ремонтні роботи на ділянці завершено. Залишилися тільки додаткові роботи, - це встановлення більш ніж  20 км бар’єрного огородження, на 3 перехрестях влаштування освітлення на сонячних батареях та влаштування 5 нових транспортних зупинок»

Нагадаємо, що ремонтні роботи виконували підрядні організації: ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Ростдорстрой» та ПП «Полтавабудцентр».