Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк провів зустріч з керівництвом Служби автомобільних доріг в Одеській області

Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк провів зустріч з керівництвом Служби автомобільних доріг в Одеській області

Сьогодні у рамках робочого візиту до Одеської області заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк провів зустріч з керівництвом Служби автомобільних доріг в Одеській області та управління транспортно-комунікаційної інфраструктури одеської ОДА.

Під час зустрічі обговорювались важливі питання фінансування ремонтних робіт на дорогах загального користування державного та місцевого значення. Також особливу увагу приділили питанню підготовки Служби у разі ускладнення погодних умов під час осінньо-зимового періоду.

«Я задоволений роботою Служби автомобільних доріг в Одеській області. Я завжди слідкую за роботою всіх Служб в Україні, і під час зимових ускладнень на дорозі, і під час виконання ремонтних робіт. Можу зазначити , що ви відповідально виконуєте свої обов’язки» - підкреслив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.