Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » З 13 по 19 листопада в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Міністерства інфраструктури виступило ініціатором проведення в Україні щорічного тижня з безпеки дорожнього руху, який в цьому році проходить в період з 13 по 19 листопада.
Службою автомобільних доріг в Одеській області заплановано ряд заходів та проведення перевірок доріг в межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху. Також буде перевірено санітарний стан зупинок та наявність попереджувальних знаків на ділянках з підвищеною аварійністю та на місцях концентрації ДТП.
В разі виявлення фактів порушень, які заважають безпеці учасників дорожнього руху (відсутності дорожніх знаків, пошкодження бар’єрного огородження, погана видимість дорожньої розмітки та смуг пішохідних переходів) Службою автомобільних доріг будуть вжиті заходи по ліквідації таких недоліків.
Служба автомобільних доріг в Одеській області звертається до водіїв з проханням завжди бути пильними та максимально уважними на дорогах. Завжди дотримуйтесь правил дорожнього руху та звертайте увагу на попереджувальні знаки!