Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Відбулося засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відбулося засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода взяв участь у засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У режимі відеоконференції під головуванням Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка обговорювалися питання щодо заходів з попередження надзвичайних ситуацій у зимовий період.

Під час засідання керівник Укргідрометцентру Микола Кульбіда повідомив, що у більшості областей України з 18 січня очікуються сильні снігопади, налипання мокрого снігу та хуртовини. Крім того, протягом найближчих днів температура повітря знизиться у нічні години до 5-11 градусів морозу. 21-22 січня через переміщення з Балканського півострова глибокого й активного циклону, очікуються сильні снігопади, штормові вітри до 15-24 м/с, ожеледиця, посилення та значні коливання температурного режиму.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголосив на проведенні профілактичних заходів готовності до негоди, та наполіг на створенні чіткого плану реагування під час погіршення погодних умов.

Також у засіданні взяли участь: Світлана Шаталова – Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації та Федорчак Віктор – Начальник Головного управління ДСНС України в Одеській області