Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Спростовуння недостовірної інформації в ЗМІ

Спростовуння недостовірної інформації в ЗМІ

В ЗМІ розповсюджується недостовірна та неналежним чином вивчена інформація, щодо проблеми водовідведення та накопичення повеневих вод поблизу будівництва автомобільної дороги «Обхід м.Рені».
http://reni-odessa.od.ua/obezdnaja-doroga-vokrug-reni-perekryvaet-balku-balaneshty.html
Служба автомобільних доріг в Одеській області повідомляє, що будівництво автомобільної дороги не є причиною накопичення дощової води та повеневих вод, адже споруджені водопропускні споруди, під автомобільною дорогою, яка будується, забезпечують в повній мірі водовідведення повеневих вод з балок Баланешти та Бужори.

У 2016 при коригуванні проектно-кошторисної документації будівництва автомобільної дороги державного значення «Обхід м.Рені», км 0+000 – км 5+600 були виконані гідрологічні вишукування та розрахунки, якими було враховано водозбір балок. Споруджені водопропускні споруди, яких на автомобільній дорозі «Обхід м. Рені» є 5 одиниці, одна з яких, найбільш водопропускна споруда – триочкова труба, встановлена відповідно рельєфу на найнижчій відмітці місцевості з ухилом в бік озера Кагул.

На даний час розчистка каналу не забезпечила належного водовідводу з району будівництва дороги, що призводить до підтоплення під час повені. Згідно робочого проекту інституту «Укрпівдендіпроводгосп» проектна відмітка рівня води в озері Кагул складає - 2 метра, а фактично рівень води в о. Кагул – 3 метра, що не дозволяє воді з канала потрапити до озера Кагул. Отже, замовнику робіт з розчистки каналу потрібно переглянути проектні рішення.