Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Сьогодні, 20 квітня, Служба автомобільних доріг в Одеській області та Примарія села Паланки підписали договір про надання в оренду земельної ділянки загальною площею 1,2250 га.

Сьогодні, 20 квітня, Служба автомобільних доріг в Одеській області та Примарія села Паланки підписали договір про надання в оренду земельної ділянки загальною площею 1,2250 га.

Сьогодні, 20 квітня, Служба автомобільних доріг в Одеській області в особі начальника Служби Олега Вариводи та Примарія села Паланки в особі мера Лариси Волох в рамках діючого законодавства України та Молдови підписали договір про надання в оренду земельної ділянки загальною площею 1,2250 га. для облаштування тимчасової об'їзної дороги на період капітального ремонту мосту, який розташований на автомобільній дорозі М-15 Одеса –Рені (на Бухарест). 
«Ця дорога важлива, як для України, так і для Молдови. Добросусідські відносини між нашими державами є пріоритетом» - зазначила примар села Паланки Лариса Волох.
В свою чергу начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода підкреслив, що саме завдяки участі та підтримки Голови ОДА Максима Степанова, депутата Верховної Ради Павла Унгуряна та члена парламенту Молдови Євгена Нікіфорчука питання про надання земельної ділянки для облаштування тимчасової об'їзної дороги вирішилось позитивно. Наразі Служба автомобільних доріг в Одеській області розпочинає виконання робіт.