Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Розпочався капітальний ремонт дороги державного значення Р-33 на ділянці від с.Кучурган до с.Степанівки.

Розпочався капітальний ремонт дороги державного значення Р-33 на ділянці від с.Кучурган до с.Степанівки.

Сьогодні розпочався капітальний ремонт дороги загального користування державного значення Р-33– Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка - /М-16/ на ділянці від с.Кучурган до с.Степанівки.

Голова Одеської державної облдержадміністрації Максим Степанов особисто ознайомився з ходом виконання розпочатих робіт. Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода повідомив, що роботи розпочалися у Роздільнянському районі на ділянці автодороги Р 33, км 378 – км 386, протяжністю 7,926 км. Ведуться роботи з проведення геодезичної розвідки, планування узбіч, фрезерування та демонтажу старого покриття.

В свою чергу Очільник ОДА Максим Степанов зазначив: «Ми знаходимося на одній з ділянок дороги Р-33, яку мешканці перекривали у вересні минулого року. Я пояснював, що ми розробили проект на ремонт ділянки, але розпочати його зможемо тільки навесні 2019-го. І вже сьогодні люди повірили, що коли влада щось обіцяє, то воно виконується»

Нагадаємо, що автодорога Р-33 проходить через 6 районів Одеської області (Балтський, Подільський, Окнянський, Захарівський, Великомихайлівський, Роздільнянський) від кордону Вінницької області до автодороги міжнародного значення М-16 Одеса – Кучурган (на м.Кишинів) через міста Балта, Подільськ, Захарівка, Велика Михайлівка. На замовлення Служби автомобільних доріг в Одеській області у 2017-2018 роках було розроблено проектно-кошторисну документацію на ремонт десяти найбільш зруйнованих ділянок, загальною протяжністю 111,839 км.