Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Робочий візит очільника ОДА в Любашівський район на а/д О162132

Робочий візит очільника ОДА в Любашівський район на а/д О162132

24 квітня, під час робочої поїздки голови Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанова до Любашівського району, начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода ознайомив очільника ОДА про хід виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О162132 Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка-/М-05/ (км 34+840 – км 45+000, окремими ділянками). Наразі ведуться роботи в межах села Солтановка, Любашівського району.

«Це перша дорога місцевого значення, яку ми ремонтуємо після реформи децентралізації. На ремонт цієї ділянки дороги в нас є кошти з обласного бюджету та субвенція із державного бюджету. Звісно, по мірі наповнення джерел фінансування, ми будемо намагатися відремонтувати цю дорогу повністю»- підреслив Максим Степанов

Нагадаємо, що згідно розпорядження очільника ОДА Максима Степанова до 1 липня 2018 р. функції замовника на ремонтні роботи та експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення виконує Служба автомобільних доріг в Одеській області.