Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Робочий візит на Одещину Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка

Робочий візит на Одещину Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка

Сьогодні, 14 липня, начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода взяв участь у робочому візиті Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка. Разом з начальником Управління Укртрансбезпеки в Одеській області Миколою Чекалом та керівництвом «Облавтодора» було проінспектовано стаціонарний габаритно-ваговий комплекс, який розташований на автомобільній дорозі державного значення М-05 «Київ-Одеса» км450+000 (район с.Дачне).
«Уряд приділяє велику увагу будівництву і ремонту доріг. Наше завдання забезпечити їх збереження. Тих ГВК, які на сьогодні працюють в Україні не достатньо, тому за кошти Єврокомісії Укртрансбезпека найближчим часом закупить 78 нові мобільні комплекси, 5 з яких отримає Одеська область»- повідомив Михайло Ноняк. 
Також Голова Укртрансбезпеки наголосив: «Для того, щоб не руйнувалися дороги, щоб вони були дійсно європейськими потрібно їх ефективно і якісно контролювати. Потрібен не тільки ваговий контроль, а й ми впроваджуємо дистанційний, для посилення контролю та моніторингу того, що відбувається на наших автошляхах.»