Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Президент України Петро Порошенко особисто відкрив міст на а/д М-15 Одеса – Рені, км 52+789 (біля с.Паланка, Республіка Молдова)

Президент України Петро Порошенко особисто відкрив міст на а/д М-15 Одеса – Рені, км 52+789 (біля с.Паланка, Республіка Молдова)

Сьогодні, 1 червня, Президент України Петро Порошенко особисто відкрив міст на автомобільній дорозі державного значення М-15 Одеса – Рені, км 52+789 (біля с.Паланка, Республіка Молдова)

"Я всіх вітаю з цією подією. Особливо мешканців Білгород – Дністровського, Ізмаїлу, Болграду, Рені та інших населених пунктів, районних центрів, які зазнали труднощі через аварійний стан мосту. Цей новий міст ширше, вище, цей міст набагато надійніше та простоїть сотні років», - зазначив Президент
В свою чергу начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода надав інформацію щодо проведенних робіт з капітального ремонту моста: 
«Загальна вартість проекту — 112 млн гривень. Спочатку на нього планували витратити 74 млн, але у зв'язку із зростанням цін і змінами проекту ціна зросла. Проектні дослідження показали, що на глибині 30 метрів один вид грунту, проте палі почали йти глибше. І нам довелося шукати технічне рішення. Ми добили їх до потрібної глибини і забили 8 додаткових паль»
Також Олег Варивода повідомив про готовність розпочати ремонтні роботи на автомобільній дорозі Одеса-Рені та підкреслив важливість завершення ремонту в цьому році. Президент Петро Порошенко повідомив, що зробить все можливе для забезпечення необхідного фінансування ремонту аварійних ділянок автомобільної дороги Одеса-Рені

У Церемонії відкриття взяли участь: Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, очільник ОДА Максим Степанов, голова облради Анатолій Урбанський, начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода, народні депутати Олександр Урбанський та Олексій Гончаренко.