Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Олександр Гринюк відвідав Одеську область з метою інспектування тимчасових переданих вагових комплексів габаритно-вагового контролю з інших областей України.

Олександр Гринюк відвідав Одеську область з метою інспектування тимчасових переданих вагових комплексів габаритно-вагового контролю з інших областей України.

6 липня 2017р. заступник директора департаменту-начальник управління контролю на автомобільному та міському електричному транспорті Департаменту державного контролю України Олександр Гринюк відвідав Одеську область з метою інспектування тимчасових переданих вагових комплексів габаритно-вагового контролю з інших областей України.
Нагадаємо, що за результатами спільної наради Мінінфраструктури, Укртрансбезпеки та Укравтодору від 23.06.17р. щодо підвищення ефективності проведення габаритно-вагового контролю в південних регіонах України, окремим дорученням державного агентства автомобільних доріг України від 27.06.17р. виділено по одному комплексу габаритно-вагового контролю, що належать ДП «Закартатський облавтодор», ДП «Тернопільський облавтодор» та ДП «Чернівецкий облатодор» на територію Одеської області.