Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Нарада в приміщенні Головного управління ДСНС в Одеській області

Нарада в приміщенні Головного управління ДСНС в Одеській області

9 лютого 2017 року у приміщенні Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області під головуванням очільника Одеської області Максима Степанова відбулася розширена нарада керівного складу цивільного захисту області з метою підведення підсумків роботи територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту області за 2016 рік та визначення завдань на 2017 рік. 

У нараді також взяли участь голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, начальник ГУ ДСНС України в Одеській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак, начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Сергій Поповський, керівники обласних управлінь, організацій та підприємств, райдержадміністрацій, керівний склад апарату та підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Захід розпочався хвилиною мовчання, якою учасники вшанували пам’ять наших співвітчизників, які загинули під час обістілів в зоні антитериристичної операції біля м. Авідіївка Донецької області.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області доповів про вжиті заходи, щодо ліквідації наслідків негоди, пов'язаної з ускладненням погодних умов на автодорогах області та готовність підпорядкованих сил і засобів реагування на надзвичайні ситуації. 

   На ліквідацію надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування які склалися  з 6 січня по 13 січня 2017 року, внаслідок погіршення погодних умов(снігопади  які супроводжувалися поривчастим вітром 15-30 м/с, хуртовинами, сніговими заметами та різким зменшенням температури повітря до -17С), підрядними організаціями було задіяно до 380 од. снігоприбиральної техніки.
В результаті спільних та злагоджених дій між Службою автомобільних доріг в Одеській області та підрозділами Головного управління ДСНС в Одеський області із снігових заметів було вивільнено 996 од. автотранспорту та врятовано 2572 особа.

Загалом під час наради було оцінено реальний стан справ у сфері цивільного захисту Одеської області, проаналізовано роботу органів управління і сил реагування цивільного захисту в 2016 році та визначено комплекс завдань на 2017 рік.

«Підвищення ефективності та надійності функціонування територіальної підсистеми Одеської області, направленої на своєчасне попередження та зниження можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, є головним завданням на 2017 рік», – підсумував Максим Степанов і подякував особовому складу Головного управління та особисто генерал-майору служби цивільного захисту Віктору Федорчаку за ефективну й самовіддану працю.