Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода взяв участь у черговому засіданні Ради морського порту «Южний».

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода взяв участь у черговому засіданні Ради морського порту «Южний».

Основним питанням порядку денного був розгляд та обговорення Плану-схеми розвитку морського порту «Южний» до 2038 року. Зважаючи на те, що основні проектні рішення та розрахункові показники, безпосередньо впливатимуть на подальший розвиток дорожньої інфраструктури Одеської області, Службою автомобільних доріг внесено пропозиції до Плану –схеми розвитку, а саме:

1. Врахувати рішення, які пов’язані з автомобільною дорогою державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м.Таганрог), під час розробки ТЕО італійською компанією Lotti Ingegneria S.p.A I Studi e Pianificazione del Territorio на замовлення Державного агентства автомобільних доріг України та інвестиційного проекту, який розробляється ДП «ДерждорНДІ»

2. Передбачити реконструкцію автомобільної дороги державного значення М-28 Одеса-Южний до параметрів I категорії.