Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода прийняв участь у черговому засіданні регіональної комісії.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода прийняв участь у черговому засіданні регіональної комісії.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода прийняв участь у черговому засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 р. 
В загальний перелік затверджених інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку увійшли 2 проекти Служби автомобільних доріг в Одеській області : 1. Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-16-06 КПП «Виноградівка» - Болград. 2. Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С162102 Саврань-Кам’яне. 
Пропозиції по зазначеним дорогам були підготовлені Службою за ініціативи Голови Одеської обласної адміністрації Максима Степанова.