Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автомобільних доріг в Одеські області Олег Варивода доповів про стан підготовки до зимового періоду 2018-2019р.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеські області Олег Варивода доповів про стан підготовки до зимового періоду 2018-2019р.

Сьогодні на апаратній нараді Одеської обласної державної адміністрації Начальник Служби автомобільних доріг Олег Варивода доповів про стан організації щодо забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту в зимовий період 2018-2019р.

«На жаль не всі райони Одеської області надали інформацію щодо матеріального резерву, готовності техніки  та пунктів обігріву у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Прохання до голів РДА надати всю необхідну інформацію, як можна швидше» - наголосив начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода. 
В свою чергу Голова ОДА Максим Степанов підкреслив : «В минулому році у нас була чудова практика перевірити нашу готовність до негоди. У цьому році ми теж повинні бути готові до ускладнення погодних умов у всіх районах області»