Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Начальник САД в Одеській області Олег Варивода особисто перевірив виконання ремонтних робіт на а/д М-15 Одеса-Рені та хід будівництва автодороги «Обхід м. Рені»

Начальник САД в Одеській області Олег Варивода особисто перевірив виконання ремонтних робіт на а/д М-15 Одеса-Рені та хід будівництва автодороги «Обхід м. Рені»

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода особисто перевірив виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені та хід будівництва автомобільної дороги «Обхід міста Рені»

Наразі на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені продовжуються ремонтні роботи на 10 ділянках. На ділянці км 52 – км 83 (Білгород – Дністровський район) завершились роботи з влаштування асфальтобетонного покриття, тривають додаткові роботи - встановлення бар’єрного огородження, освітлення на сонячних батареях та нових транспортних зупинок.

Ведуться роботи з влаштування вирівнюючого шару із крупнозернистого асфальтобетону на ділянках: км 115 – км 119 (Саратський район), км 224 – км 229, км 229 - км 235 та км 235 – 241 (Ізмаїльський район). Тривають роботи з регенерації дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу на ділянках: км 103 – км 109 (Саратський район) та км 292 – км 295 (Ренійський район)

Також продовжуються роботи з будівництва автомобільної дороги «Обхід міста Рені». Наразі ведуться роботи з влаштування нижнього шару дорожнього покриття із крупнозернистого асфальтобетонну товщиною 10 см. На наступному тижні заплановано розпочати роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття. Нагадаємо, що об’їзна дорога м. Рені матиме ІІ технічну категорію та загальну протяжність 6,352 км.