Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На обході міста Умань на автодорозі М-12 завершено роботи із регенерації дорожнього одягу

На обході міста Умань на автодорозі М-12 завершено роботи із регенерації дорожнього одягу

На обході міста Умань на ділянці км 543+396-км 550+833 автодороги М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка проводяться роботи з поточного середнього ремонту. На цьому тижні були завершені роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг.

Наразі працівниками підрядної організації проводяться роботи із влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші, влаштування прикромочних лотків.

У рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-12 буде проведено комплекс робіт: регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, укріплення узбіччя та влаштування водовідведення з проїзної частини автодороги, улаштування основи дорожнього одягу, влаштування додаткових смуг, дорожнього одягу та з’їздів з дороги з двох шарів асфальтобетону, нових посадкових та зупинкових майданчиків, освітлення, дорожньої розмітки та інформаційних знаків.

Цього року буде відремонтовано та введено в експлуатацію 7,4 км дорожнього покриття на обході міста Умань автодороги міжнародного значення М-12. Відкриття дороги планується у вересні 2020.

Це останній відрізок на автодорозі М-12 у Черкаській області, який буде відремонтовано у рамках проєкту Транспортний коридор GО Highway. У межах Черкаської області на автодорозі М-12 у попередні роки у рамках цього проєкту відновлено 33,2 км покриття, проведено реконструкцію 2-х шляхопроводів через залізницю.