Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » На апаратній нараді в Одеській ОДА начальник Служби автомобільних доріг Олег Варивода доповів про стан ремонту доріг в Одеській області у 2017 році та розповів про перспективи ремонтних робіт у 2018 році. 

На апаратній нараді в Одеській ОДА начальник Служби автомобільних доріг Олег Варивода доповів про стан ремонту доріг в Одеській області у 2017 році та розповів про перспективи ремонтних робіт у 2018 році. 

Сьогодні на апаратній нараді Одеської обласної державної адміністрації начальник Служби автомобільних доріг Олег Варивода доповів про стан ремонту доріг в Одеській області у 2017 році та розповів про перспективи ремонтних робіт у 2018 році. 
«Нам є чим пишатися. Одеська область в цьому році перша в Україні по показникам кількості зроблених ремонтних робіт на дорогах державного та міжнародного значення» - повідомив начальник Служби. «Щодо перспектив на 2018 рік, то вже в грудні місяці цього року в наявності буде 61 проект, які пройшли державну експертизу. Це дасть змогу у 2018 році забезпечити ремонтні роботи на 591,400 км загальної протяжності доріг». 
В свою чергу Голова ОДА Максим Степанов підкреслив: «Сподіваємося, що проблем с фінансуванням в наступному році не буде. Митний експеримент буде продовжено та запрацює Дорожній фонд. Тому, я вважаю, що перспектив в наступному році буде ще більше»