УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Голова Укравтодору Олександр Кубраков про Велике будівництво на Волині

Голова Укравтодору Олександр Кубраков про Велике будівництво на Волині

Голова Укравтодору Олександр Кубраков про Велике будівництво на Волині:

«Відвідав об’єкти Великого будівництва на Волині. Роботи йдуть за планом і це дозволяє нам говорити про можливе збільшення кількості оновлених кілометрів в області вже у цьому році.

Базовий план – 156,1 км. Завдяки тому, що депутати вчасно підтримали законопроєкт 3509, а уряд оперативно готує потрібні нормативно-правові акти, маємо шанс відремонтувати ще 70 км у області за 2020 рік.

Де проводяться роботи?

▪️М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) – протяжність шляху Волинською областю становить 158,4 км. Цього року буде проведено реконструкцію лівого та правого проїздів дороги М-07 у Ковельському районі, протяжністю 3,4 км кожен. На сьогодні на правому проїзді вже укладається середній шар дорожнього покриття. Роботи плануємо завершити до жовтня.

▪️М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) – протяжність у Волинській області – 168,4 км. У 2020 році вже завершено ремонтні роботи на 8-кілометровій ділянці Переспа – Кременець в Рожищенському районі. На двох об’єктах протяжністю 12 км роботи тривають зараз.

Готуємо до тендерів ще 101,9 км дороги М-19, у тому числі на ділянці протяжністю 44,2 км буде проведено капітальний ремонт. Останній раз капремонт на дорогах Волині проводився більше 10 років тому. Та зауважу, що завдяки сумлінній роботі Служби автомобільних доріг, відповідальним підрядникам, які займаються, в тому числі, експлуатаційним утриманням – дороги Волині навіть за мінімального фінансування на ключових маршрутах у доброму стані.

▪️Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква – на ділянці протяжністю 9,5 км в Іваничівському районі вже відновлено дорожнє покриття, всі ремонтні роботи завершимо наступного місяця. І в липні ж роботи почнуться на ще одній ділянці в об’їзд Володимир-Волинського.

▪️Ще 5,8 км буде відремонтовано на дорозі Н-22 Устилуг – Луцьк - Рівне, 6,6 км – на Р-15 та 11,8 км на автошляху Р-14 Луцьк – Маневичі – Дольськ.

В пріоритеті 2020 року оновлення доріг міжнародного, національного та регіонального значення. Та в областях, де основна мережа більш-менш приведена до ладу ми маємо можливість взятися за дороги територіального значення. Нарахували близько 60 км доріг, які мають найбільше соціальне значення та мають найгірший стан дорожнього покриття. Серед них – Т-03-05, Т-03-08, Т-03-09, Т-03-11 та Т-18-02».