Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов проінспектував роботу габаритно-вагових комплексів на а/д державного значення М-05 «Київ-Одеса» км450+000 (район с.Дачне).

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов проінспектував роботу габаритно-вагових комплексів на а/д державного значення М-05 «Київ-Одеса» км450+000 (район с.Дачне).

Сьогодні, Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода особисто проінспектували роботу габаритно-вагових комплексів, розташованих на автомобільній дорозі державного значення М-05 «Київ-Одеса» км450+000 (район с.Дачне). В ході перевірки Максим Степанов ознайомився з роботою ГВК, поспілкувася з працівниками Уктрансбезпеки, національної поліції та водіями вантажівок. 
Звертаючись до співробітників Укртрансбезпеки, Максим Степанов зазначив:
«Ми ж з вами разом їздимо по цих дорогах, на які витрачаємо мільярди гривень. Мені тільки треба, щоб всі боялися заїжджати в Одеську область з перевантаженням. Нічого больше не прошу, тільки це. Прохання, максимально жостко контролювати великоваговики з перевантаженням та слідкувати за дотриманням ними температурного режиму»