Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » До Одеської області повертаються пункти габаритно-вагового контролю

До Одеської області повертаються пункти габаритно-вагового контролю

11 травня 2016 р. о 10:00 годині ранку були встановлені два пункти ГВК на трасі М-05 Київ-Одеса км 450+500, та трасі М-14 Одеса-Мілітополь км 21+800. Це стало можливим, завдяги наполеглевій та продуктивній співпраці керівництва Служби автомобільних доріг, Облавтодору та Укртрансінспекції.

На встановленні пунктів були присутні керівники Укртрансінспекції, представники Служби автомобільних доріг в Одеській області та Облавтодору, голова Громадської Ради, представники громадських організацій, журналісти та кореспонденти місцевих ЗМІ.

Заступник начальника Служби, Бахмутов Олег Володимирович прокоментував необхідність цього заходу, та відзначив вагомість контролю великогабаритного транспорту.

Олександр Анатолійович Гринюк, заступник директора Укртрансбезпеки, особисто був присутній на встановленні пунктів ГВК, контролював процес зважування транспорту, спілкувався з водіями, представниками громадськості, та ЗМІ. Надавав коментарі, та відповідав на питання.

Представники Громадської Ради, не залишилися осторонь цієї події. Вони контролювали процес встановлення ГВК, зважування, та неупередженого ставлення до водіїв, які мали перевантаження та порушували норми дозволеної ваги. Олександр Васильович Крачок голова Громадської Ради, також прокоментував необхідність заходу, як представник громадськості, висловив свою точку зору і бачення ситуації, наголосивши що громадськість не буде залишатися осторонь при вирішенні важливих питань, від яких залежить покращення рівня інфраструктури в регіоні.

В ході перевірки, перша ж зупинена вантажівка мала перевищення ваги вантажу, про що був складений відповідний акт. Цікаво й те, що спрацювала система «попередження» між водіями, деякі з них зупинилися на узбіччі і відмовилися проходити контрольний пункт. А через деякий час кількість великогабаритного транспорту значно зменшилася, можна припустити, що свій рух продовжили тільки ті водії, які контролювали вагу свого грузу, і не порушували законів.

Служба автомобільних доріг в Одеській області вкотре хоче відзначити, важливість і необхідність контролю великогабаритного транспорту. Від цього на пряму залежить стан наших доріг, ефективність витрачених коштів на ремонт, та бажжаня не тільки зберегти те що ми маємо, але й підвищити рівень і статус Одеського регіону. Ми висловлюємо подяку Укравтодору і Трансбезпеці, які на найвищому рівні займаються цим питанням, і розуміють важливість не тільки головних трас в державі, а й кожної окремої дороги.