Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » Апаратна нарада в ОДА. На порядку денному плани Служби автомобільних доріг на 2019 рік.

Апаратна нарада в ОДА. На порядку денному плани Служби автомобільних доріг на 2019 рік.

Сьогодні на апаратній нараді Одеської обласної державної адміністрації на порядку денному обговорювалось питання перспективи будівництва та обслуговування доріг в Одеській області у 2019 році.

«У цьому році заплановані дорожньо-ремонтні роботи на мостовому переході через Хаджибейский лиман, ремонт найбільш зруйнованих ділянок дороги Р-33 на території Балтського, Подільского та Роздільнянського районів. На території Березівського району заплановано завершення ремонтних робіт на автодорозі Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг, в Білгород-Дністровському районі розпочнеться ремонт дороги Т-16-10 Приморське-Жовтий Яр- Татарбунари, яка веде до курортних містечок Одещини. Важливим є продовження та завершення ремонтних робіт на дорозі Т-16-25 КПП «Кучурган» -Біляївка-Маяки-Овідіополь, яка сполучає декілька пунктів пропуску на державному кордоні України. Також продовжаться ремонтні роботи дороги Т 16-27 КПП «Серпневе»-Тарутине-Арциз-Сарата» - повідомив начальник Служби автомобільних доріг Олег Варивода.

В свою чергу Голова ОДА Максим Степанов підкреслив: «Я впевнений, для того щоб якісно планувати та ремонтувати дороги, потрібна чітка система розрахунку коштів та планування на 3-5 років вперед. Я неодноразово піднімав, та ще буду піднімати це питання на законодавчому рівні»

Окрім того, начальник Служби Олег Варивода повідомив про готовність проектно-кошторисної документації на поточний середній та капітальний ремонт, будівництво та реконструкцію доріг в Одеському регіоні загальною протяжністю 703 км.