Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » 8 вересня Одеську область з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

8 вересня Одеську область з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

8 вересня Одеську область з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Під час візиту Прем’єр-міністра голова ОДА Максим Степанов , Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак та начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода презентували проект капітального ремонту ділянки М-05 Київ-Одеса км 402 - км 409 та повідомили про хід виконання дорожніх робіт на Одещині. Також обговорили важливі питаннядецентралізації та фінансування дорожньої галузі в регіоні та в Україні . 
«Хочу підкреслити, що в наступному році більше 40 мільярдів гривень буде направлено на реконструкцію та будівництво доріг в Україні. До кінця року ми затвердимо стратегію розвитку українських доріг на 2018-2022р. Ви побачите, що з кожним роком дороги України будуть якіснішими і їздити по ним буде одне задоволення. Наше завдання продовжувати програму будівництва доріг, яка для нас є абсолютно зрозумілою, і я впевнений , що ми будемо її продовжувати і надалі та будемо будувати якісні дороги» - зазначив Володимир Гройсман.