Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » 5 квітня начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода прийняв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. 

5 квітня начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода прийняв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. 

5 квітня, в м. Києві Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода та в.о.Першого заступника Голови Одеської ОДА Марина Зінченко, прийняли участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. 
На засіданні Комітет одноголосно погодив запропонований Одеською ОДА спільно із САД в Одеській області перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування, ремонт яких буде відбуватися в поточному році за рахунок понадпланових надходжень від Одеської митниці. 
 Одеська область перша в Україні пройшла процедуру погодження вищезазначеного переліку згідно до вимог, встановлених відповідною Постановою Кабінету Міністрів України.