УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На території Полтавської області реалізується державний інвестиційний проект з розвитку автошляху Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Дорога будується в цементобетоні

На території Полтавської області реалізується державний інвестиційний проект з розвитку автошляху Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Дорога будується в цементобетоні

Підтримання стану цієї дороги за рахунок поточного та ямкового ремонтів, поверхневих обробок проводиться постійно. 
Але ці способи є неефективні, оскільки конструкція дорожнього одягу недостатньо міцна, вичерпала свій технічний ресурс і тепер не витримує сучасних навантажень.

Щодоби тут курсує до 15 тисяч транспортних засобів. 3 із 5 автомобілів – вантажівки. Щороку руйнування покриття лише збільшуються, відтак необхідно збільшувати фінансування для підтримання цих доріг.

Будівництво окремих ділянок та реконструкція – найбільш доцільний варіант, який дозволить привести дорогу в належний експлуатаційний стан. В ході реалізації проекту буде збудовано обходи населених пунктів (Решетилівка, Кобеляки, Красне), нові транспортні розв’язки в різних рівнях та шляхопровод через залізницю.

В межах Полтавської області потребує виконання робіт з будівництва та реконструкції ділянка загальною протяжністю 79,4 км.

Строк реалізації проекту: 2017-2021 роки.