Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » 3 квітня відбулося робоче засідання депутатських груп міжпарламентських відносин між Україною та Республікою Молдова.

3 квітня відбулося робоче засідання депутатських груп міжпарламентських відносин між Україною та Республікою Молдова.

Сьогодні, 3 квітня, начальник САД в Одеській області Олег Варивода прийняв участь у робочому засіданні депутатських груп міжпарламентських відносин між Україною та Республікою Молдова під головуванням депутата Верховної Ради України Павла Унгуряна. У виїзному засіданні прийняли участь: губернатор Одеської області Максим Степанов голова Одеської облради Анатолій Урбанський, представники міністерства МЗС України та Молдови, керівництво регіону Штефан Воде (Молдова) та Міністр регіонального розвитку та будівництва республіки Молдова Василя Битке.
Сторони обговорили важливу тему спорудження тимчасової об’їзної дороги на території Молдови на період капітального ремонту мосту в районі міста Паланка. «Для нас, як для парламентарів, дуже важливим є вирішення питань щодо ремонту мосту та будівництва об’Їзної дороги. Потрібно як можна скоріше відновити рух транспорту в цьому районі», - зазначив Павло Унгурян. 
«Принципово розбіжностей у нас немає. Парламент Молдови готовий підтримати українську сторону в вирішенні цього питання і надати підтримку на всіх рівнях», - відповів депутат Парламенту Републіки Молдова Єужен Нікіфорчук.
«Ми домовились, що українська сторона якомога швидше надасть нам усі документи на будівництво мосту і дороги, щоб ми затвердили їх на місцевому рівні та передали їх в роботу будівельникам згідно законодавству республіки Молдова» - зазначив Василь Битке.