Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » 28 грудня 2017 р. Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області ознайомився з виконаними ремонтними роботами у 2017 році на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рени (на Бухарест).

28 грудня 2017 р. Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області ознайомився з виконаними ремонтними роботами у 2017 році на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рени (на Бухарест).

28 грудня 2017 р. Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області в селищі Маяки особисто ознайомився з виконаними ремонтними роботами у 2017 році на автомобільній дорозі міжнародного значення М-15 Одеса-Рени (на Бухарест).

«Чому це важливо? Тому що ця дорога, це буде дорогою бізнесу, туризму, дорога відродження Маяк, всієї Одеської області та України. Завдяки цьому буде підвищуватися рівень життя. Це все, власно кажучи, і є моя мета, задля якої я працюю Президентом» - наголосив Петро Порошенко.

В свою чергу начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода надав інформацію та продемонстрував схеми та фотоматеріали щодо проведенних ремонтних робіт на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені (на Бухарест) у 2016 та 2017 роках та ознайомив із запланованими ремонтними роботами на 2018 рік. Також, начальник Служби разом з Очільником ОДА Максимом Степановим ознайомили Президента України Петра Порошенка з новим пересувним комплексом ГВК та надали інформацію щодо наявності штрафмайданчиків в Одеському регіоні.

У робочій поїздці Голови Держави Петра Порошенка також взяли участь: Міністр інфраструктури Володимир Омелян та Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський

Нагадаємо, Автомобільна дорога загального користування державного значення М-15 Одеса-Рені (на Бухарест) загальною протяжність 289,4 км. Проходить через населені пункти - Монаші, Сарату, Татарбунари, Ізмаїл та через с.Паланка ( територія Республіки Молдова). Закінчується на пропускному пункті Рені, що веде до міста Костанца в Румунії. Збігається з частиною європейського маршруту Е-87 (Одеса —Констанца — Ізмір — Анталія). Входить до складу європейського коридору «Чорноморське економічне співтовариство».
В 2016 було відремонтовано 56,2 км дороги. В цьому році 138,9 км. В наступному році заплановано відремонтувати 94 км.
Джерела фінансування на 2017 рік: 
Держ.бюджет – 1,800 млн.грн.
Митні кошти – 1 510,097 млрн.грн
Обласні – 9, 555 млн.грн
Кредитні – 161,023 млн.грн.
Роботи виконували підрядні організації: Автомагістраль-Південь, Ростдорстрой, Дорлідер, Евродор, Березівкаагрошляхбуд