Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » 21 червня начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації.

21 червня начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації.

21 червня начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації. На обговоренні були підняті питання дорожньої децентралізації, підготовки техніки на зимовий період та важливість злагодженої співпраці між Службою автомобільних доріг та органами місцевої влади. Адже с 1 січня 2018 року дорогами загального користування місцевого значення буде опікуватиметься одеська державна обласна адміністрація. 
«Цю зиму за дороги ще буде відповідати «Укравтодор», проте з наступної зими – вже місцева влада» - повідомив Олег Варивода. В свою чергу Голова ОДА Максим Степанов наголосив: «Головна мета, щоб при будь-якій негоді усі розуміли, що, кому і як потрібно робити. Треба щоб були зроблені висновки з минулого досвіду, та щоб в нас було чітке розуміння яким чином буде розчищатися проїжджа частина». Також Максим Степанов підтримав пропозицію начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області Олега Вариводи щодо залучення фермерської техніки на зимовий період та наказав до 1 вересня налагодити співпрацю, узгодити усі робочі питання та укласти усі необхідні договори з фермерськими господарствами Одеської області. «Я хочу щоб усе це було зроблено до першого вересня. Адже лише тоді ми будемо гарантовано знати хто і яким чином буде чистити дороги нашої області» - підкреслив голова Одеської ОДА.