Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » 1 серпня 2017р. відбулося урочисте відкриття нового асфальтнобетонного заводу у Подільському районі

1 серпня 2017р. відбулося урочисте відкриття нового асфальтнобетонного заводу у Подільському районі

1 серпня 2017р. відбулося урочисте відкриття нового асфальтнобетонного заводу у Подільському районі. Голова Одеської ОДА Максим Степанов відзначив вважливість цієї подїї, як для Одещини, так і для всієї країни загалом. 
«Я вважаю дорожнє будівництво - це серйозне покращення економіки країни. Будуються дороги, будуються підприємства, з’являються робочі місця. Ми, звичайно, можемо навчатись технологіям на заході, але ми точно взмозі побудувати дороги самотужки. Потужності такого заводу великі - 165 тонн на годину. І цього повністю вистачить, щоб покрити всі наші потреби на півночі Одещини» - наголосив голова Одеської ОДА Максим Степанов. 
В свою чергу начальних Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода підкреслив: «Цей завод важливий для нас, адже він виробляє всі види, типи та марки асфальтобетонної (ЩМА) суміші. Що суттєво полегшує будівництво та ремонт доріг».
Повідомляємо, що асфальтозмішувальна установка ДС-1683 виробництва ВАТ «Кредмаш» м.Кременчуг придбана ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» в цьому році за власні кошти в сумі близько 26 млн.грн. Монтаж установки проведено в період з січня місяця по червень. Пусконалагоджувальні роботи завершилися в липні. Встановлена трьохступенева ступінь очистки димових газів від пилу, яка не зашкодить екології регіону. Використовуються мінеральні порошки безпосередньо із автоцементовозів з автоматичним дозуванням в змішувач. Виробнича потужність та територіальне розташування дають можливість постачання асфальтобетонних сумішей у 12 районів на півночі Одеської області. Завод забезпечить робочими місцями понад 100 місцевих жителів. Заробітна плата складатиме 15-16 тисяч гривень на місяць.