Служба автомобільних доріг
в Одеській області

» Прес-центр » новини » 11 липня 2017р. відбулася нарада щодо облаштування пунктів габаритно-вагового контролю в Одеській області під керівництвом Голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

11 липня 2017р. відбулася нарада щодо облаштування пунктів габаритно-вагового контролю в Одеській області під керівництвом Голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

11 липня відбулася нарада щодо облаштування пунктів габаритно-вагового контролю в Одеській області під керівництвом Голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. У нараді взяли участь представники: Служби автомобільних доріг в Одеській області, ДП «Одеській облавтодор», Укртрансбезпеки, Головного управління Національної поліції в Одеській області та Управління безпеки дорожнього руху.
«Тількі при злагодженій роботі всіх без виключення Служб можливо навести лад. Я вас запевняю, якщо буде злагоджена робота, через короткий період часу, ми забудемо в Одеській області, що таке перегрузи. Для нас це дуже важливо! Тому що міліарди гривень, які ми тратимо на дороги, розіб’ються за один рік» - наголосив Голова ОДА Максим Степанов.
Наразі Служба автомобільних доріг в Одеській області готує документи для проведення тендеру на закупівлю 6 мобільних комплексів за рахунок обласного бюджету.