УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » Звіти » Звіт Державної служби автомобільних доріг України за 2011 рік

Звіт Державної служби автомобільних доріг України за 2011 рік

Мета діяльності головного розпорядника: забезпечення розвитку мережі автомобільних доріг підвищення безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом; поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг, мостів та дорожньої інфраструктури; покращення транспортної доступності сільських територій та забезпечення права громадян на пересування; поліпшення технічних показників, підвищення конкурентоспроможності автомобільних доріг щодо забезпечення транзитних перевезень і розвитку автомобільного туризму; сприяння інвестиційному, соціально - економічному та екологічно збалансованому розвитку держави.

Завдання головного розпорядника:

  • забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері дорожнього господарства;
  • забезпечення соціальної підтримки працівників дорожньої галузі;
  • забезпечення повного та своєчасного виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими для розвитку мережі автомобільних доріг загального користування;
  • організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, відповідного інженерного облаштування, об'єктів дорожнього сервісу та інших споруд;
  • забезпечення надійного і безпечного руху автомобільними дорогами загального користування, вдосконалення і забезпечення розвитку дорожнього господарства;
  • впровадження прогресивних проектних рішень, нових сучасних матеріалів і конструкцій, енерго- та ресурсозберігаючих технологій будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг і мостів, нових методів організації робіт та техніки.

Аналітична інформація про бюджет:

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» Державною службою автомобільних доріг України (КВК 311) було здійснено касові видатки на загальну суму 12 259 281,3 тис. грн. та кредитування в сумі 2 504 342,1 тис. грн., в тому числі за такими бюджетними програмами:

·  за бюджетною програмою 3111010 «Керівництво та управління у сфері будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг» здійснені видатки із загального фонду Державного бюджету України в сумі 10 801,6 тис. грн., які спрямовані на такі цілі: нарахована та виплачена заробітна плата з нарахуваннями працівникам Укравтодору, оплачені послуги зв’язку, оплачені видатки на відрядження, оплачені видатки за комунальні послуги та енергоносії, придбані канцелярські товари.

·  за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування» було спрямовано 8 074 697,9тис. грн., з них: 1 065 421,0 тис. грн. – кошти загального фонду, 3 224 265,5 тис. грн. – кошти спеціального фонду та 3 785 011,4 тис. грн. – кредитні ресурси, залучені Укравтодором для розвитку автомобільних доріг та зараховані до спеціального фонду державного бюджету.

У 2011 році за рахунок коштів з усіх зазначених джерел відкрито рух на 2007,5 км відремонтованих та новозбудованих доріг загального користування, при цьому введено в експлуатацію 122,8 км новозбудованих доріг, капітально відремонтовано 355,4 км автодоріг (з них 78,4 км – з частковим фінансуванням за рахунок коштів МФО за бюджетною програмою 3111600), ліквідовано пошкодження та деформації покриття доріг на 4 893,9 км, замінено, встановлено та пофарбовано 96,3 тис. шт. дорожніх знаків, влаштовано та поновлено горизонтальну розмітку на 29,4 км автомобільних доріг.

За рахунок зазначених коштів дорожніми організаціями Укравтодору здійснювались також постійні роботи з експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг загального користування загальною протяжністю 169,6 тис. км.

З метою підвищення якості дорожніх робіт шляхом розроблення і впровадження прогресивних проектних рішень, сучасних матеріалів і нових технологій, розвитку систем контролю за станом автомобільних доріг, нормативно-технічного забезпечення функціонування та розвитку дорожнього господарства за 2011 рік виконано 159 прикладних наукових розробок.

Завдяки роботі дорожніх організацій у 2011 році кількість дорожньо-транспортних пригод із зазначенням виявлених недоліків в експлуатаційному утриманні доріг знизилась на 29,3% у порівнянні з 2010 роком, знято з обліку 85% місць концентрації дорожньо-транспортних пригод, які обліковувались на початок року.

За рахунок кредитних коштів у 2011 році було придбано 217 одиниць техніки.

·  за бюджетною програмою 3111030 «Погашення зобов'язань за кредитами, отриманими під гарантію Кабінету Міністрів України на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування» протягом 2011 року здійснювались виплати за кредитами, залученими в попередні роки на розвиток автодоріг. В цілому на погашення та обслуговування кредитів спрямовано кошти спеціального фонду Державного бюджету України в сумі 4 162 019,8 тис. грн. Усі боргові зобов'язання за кредитами, отриманими під гарантію Кабінету Міністрів України на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування, виконані своєчасно та в повному обсязі.

·  за бюджетною програмою 3111080 «Розробка та впровадження комплексної інформаційної системи Державної служби автомобільних доріг України» спрямовано кошти загального фонду Державного бюджету України в сумі 11 762,0 тис. грн., за рахунок яких виконано дослідження, розробку, поставку та впровадження інтегрованої системи відеозв’язку та електронного документообігу в апараті Укравтодору та підвідомчих організаціях.

·  за бюджетною програмою 3111600 «Розвиток автомагістралей та реформа дорожнього сектору» в рамках реалізації спільних проектів України та міжнародних фінансових організацій протягом 2011 року було здійснено кредитування на суму 2 504 342,1 тис. грн., в тому числі: отримано та спрямовано кредитні ресурси ЄБРР та ЄІБ на суму, еквівалентну 1 087 702,7 тис. грн., на ремонт дороги Київ-Чоп за Третім проектом “Ремонт автомобільної дороги Київ-Чоп”, кредитні ресурси МБРР на суму, еквівалентну 713 521,3 тис. грн., на ремонт дороги Київ-Харків-Довжанський за проектом «Покращення автомобільних доріг та безпеки руху» та кредитні ресурси ЄБРР та ЄІБ на суму, еквівалентну 703 118,1 тис. грн., на реалізацію проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва».

Крім того, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» Державну службу автомобільних доріг України визначено головним розпорядником коштів (КВК 313), якому передана координація загальнодержавних видатків за бюджетною програмою 3131020 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах». В цілому за 2011 рік направлено асигнувань в сумі 2 086 259,7 тис. гривень.

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету, інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми, інформація про виконання видатків та кредитування бюджету на реалізацію державних цільових програм, які виконуються в межах бюджетної програми, інформація про виконання видатків та кредитування бюджету на реалізацію інвестиційних програм, які виконуються в межах бюджетної програми, наведена в додатках

Файли для завантажування